×
Menu
K2

F.I.T. Boa Schaatsen

(50)
Bekijk maattabel
1 stuk
Aantal
1 stuk
2 stuks
3 stuks
4 stuks
5 stuks
6 stuks
Limited quantity available
Aantal
1 stuk
2 stuks
3 stuks
4 stuks
Limited quantity available
Aantal
1 stuk
Limited quantity available
Aantal
1 stuk
2 stuks
Limited quantity available
In winkelmandje
  Opslaan voor later
Bezorging 1 werkdag
365 dagen bedenktijd

voordeelpakket samenstellen

Beschrijving

Schaatsen met de Stability Plus Cuff voor meer comfort en ondersteuning. Het Boa vetersysteem zorgt er samen met de microgesp en klittenbandsluiting voor dat de schaats goed om je voet zit. De gepatenteerde Softboot technologie van K2 zorgt voor een verbeterde pasvorm.

Specificaties

Schoen/shell type:
Zacht
Schoenmateriaal:
Mesh, Kunststof, Glasvezel, Nylon
Binnenschoen details:
Waterafstotend
Binnenschoen materiaal:
Niet gespecificeerd
Sluitsysteem:
Veter, BOA
Cuff:
Stabiel
Gekartelde punt:
Geen

recensies   (50)

Geverifieerde koper
"Ik heb tot nu toe alleen nog maar in huurfietsen geschaatst, dus ik ben nog maar een beginner. Heb tot nu toe 2 uur op het ijs gestaan met de K2. Maat - mijn voeten zijn 280 mm lang, ik heb de 9.5UK, perfecte pasvorm. Ik draag normaal een wijde schoen en dit zijn zeker geen wijde schaatsen, maar door de flex van de zachte schoen zitten ze nog steeds comfortabel. Comfort - super comfortabel, dag en nacht verschil met de huurschoenen. Rondom de voet voelt het meer als een zachte schoen dan als een laars. De stijve steun rond de achterkant van de enkel/onderkant van de kuit is bijna oncomfortabel in vergelijking, maar misschien klem ik hem gewoon te strak vast. Het Boa-systeem maakt het zo gemakkelijk om ze aan en uit te trekken en het is heel eenvoudig om ze aan te trekken. Omdat ik gewend ben geraakt aan de superstrakke en stijve verhuur, heb ik ze flink aangetrokken om hetzelfde gevoel te krijgen, maar omdat de laars zo zacht is, is er een punt waarop nog strakker aantrekken het gevoel niet lijkt te veranderen. Misschien moet je er gewoon even aan wennen. Al met al ben ik er tot nu toe erg blij mee."
Allan T. (Dunedin) 27.08.2024
Vertaald - Toon origineel
Geverifieerde koper
"zeer tevreden over deze softboot. Mijn brede voet krijgt alle ruimte"
Pieter V. (Oostende) 24.02.2016
Geverifieerde koper
"good"
Rafal Nowotnik (Breda) 21.01.2024
Geverifieerde koper
"Fijne schaatsen. Comfortabele schoenen en super makkelijk aan en uit te doen. Ook voor mij met hoge wreef (lees, holle voet) goed te dragen en fijn vast te maken. Levering was snel en duidelijk. Ik had een vraag aan de klantenservice en werd netjes en snel beantwoord. Overal dus dik voldoende en voorbeeld voor menig andere shops."
Kelly K. (Middelburg) 01.03.2021
Geverifieerde koper
"Heel blij mee! Ze zitten super lekker, passen goed voor mijn brede voeten, en zijn makkelijk aan te trekken door het speciale mechanisme. De tip om twee maten boven je gewone maat te gaan was voor mij precies goed!"
Tim B. (Amsterdam) 22.02.2021
Geverifieerde koper
"Uit de doos waren ze comfortabel en dat is wat ik zocht. Het Boa-systeem is geweldig om ze aan en uit te trekken. We zullen moeten zien hoe duurzaam het kabelsysteem is. Ik heb gisteren geschaatst bij -14C op een besneeuwde buitenbaan. De schoenen waren warm genoeg en ze zaten meer als rolschaatsen dan als traditionele hockey skates."
Dean C. (Edmonton) 23.01.2024
Vertaald - Toon origineel
Geverifieerde koper
"Uitstekende kwaliteit en ze lopen tts."
Amy P. (Franklin) 18.01.2024
Vertaald - Toon origineel
Geverifieerde koper
"bonjour, nous avons bien reçu le produit. Il est tout à fait conforme à nos attentes. Très confortable et agréable pour patiner. Merci à vous de nous avoir fait confiance pour cette commande. Cordialement. M.LASALMONIE Frédéric"
Nautilis - Mr Lasalmonie Frédéric (Angoulême) 02.03.2021
Geverifieerde koper
"Sitzen sehr gut, freundliche und schnelle Kaufabwicklung"
Stephanie Strauß (Berlin) 05.01.2022
Geverifieerde koper
"Gewohnt gute K2 Qualität."
Martin J. (Rodewisch) 29.10.2019
Geverifieerde koper
"Gute schlittschuhe. Bequem und passen wie angegossen. Schnelle Lieferung. Empfehlenswert."
Mercedes Agraso (Kloten) 16.01.2020
Geverifieerde koper
"Great skates"
Mariusz Gleixner (Carrigtohill) 31.10.2023
Geverifieerde koper
"Mycket bekväma skridskor. Storlek 42.5 (min vanliga skostorlek är 42) sitter perfekt!"
Z. Ronisz (Stockholm) 29.12.2022
Geverifieerde koper
"Wish they could have a wide version of these boots. Their regular width runs pretty narrowly on wide feet."
Shirley Shen (Ottawa) 11.02.2022
Toon alle 50 recensies
Toon alle

SkatePro