Ride The Line
Deze Pasen, laten we iets anders doen  -  Klik hier
×
Menu

Misty Duo Verstelbare Skeelers Kind

(8)
Bekijk maattabel
1 paar
Aantal
1 paar
2 paar
3 paar
4 paar
5 paar
6 paar
Limited quantity available
Aantal
1 paar
2 paar
3 paar
4 paar
5 paar
6 paar
7 paar
Limited quantity available
Aantal
1 paar
2 paar
3 paar
4 paar
5 paar
6 paar
7 paar
8 paar
9 paar
10+
Aantal
1 paar
Limited quantity available
In winkelmandje
  Opslaan voor later
Bezorging 1 werkdag
365 dagen bedenktijd

voordeelpakket samenstellen

Beschrijving

De Tempish Misty Duo inline skates voor kinderen hebben een aantrekkelijke prijs en leveren geweldige prestaties. Met een verstelbare maat zijn ze ideaal voor kinderen met groeiende voeten, zodat ze meerdere seizoenen gebruikt kunnen worden. Deze Tempish inline skates hebben een zachte kwaliteitsschoen en geven prioriteit aan een goede pasvorm en comfort.

  • High-Cut cuff biedt maximale ondersteuning van de enkel, helpt bij stabilisatie en vermindert spiervermoeidheid
  • Powerstrap sluiting voorkomt hiel lift met een extra band over de wreef, biedt een veilige pasvorm en verbeterde controle
  • Wielen verkrijgbaar in 64mm, 70mm of 72mm met een hardheid van 82A, voor een levendige en responsieve rit
  • Een ingebouwde liner, geïntegreerd in de buitenschoen, voorkomt dat de liner beweegt voor meer comfort en directe controle
  • Deze schaatsen bevatten zowel wielframes als skeeler frames, waardoor ze veelzijdig te gebruiken zijn op asfalt en ijsbanen
  • Het pakket bevat een rem

Zorg ervoor dat je de schroeven controleert en vastdraait voor het eerste gebruik. Daarna moet je de schroeven regelmatig controleren.

Let op: De riem/lus aan de achterkant van de schoen is bedoeld om te dragen, niet om te helpen bij het aantrekken van de schaatsen.

De term 'Duo' in dit pakket geeft aan dat er een set schaatsen bij zit, zodat je de schaatsen gemakkelijk kunt ombouwen tot schaatsen.

Passende onderdelen

Vind producten die samen gaan met Tempish Misty Duo Verstelbare Skeelers Kind:

Passende onderdelen

Model specificaties

ModelWieldiameterMax. wieldiameter
29-3264mm64mm
33-3670mm70mm
37-4072mm72mm

Specificaties

Verstelbare Schoen:
Ja
Schoen/shell type:
Zacht
Niveau:
Beginner
Schoenmateriaal:
PVC
Binnenschoen materiaal:
Nylon
Binnenschoen details:
Ingebouwd
Sluitsysteem:
Veter, Powerstrap, Gesp
Cuff:
Hoge enkelsteun, Geïntegreerde draaglussen
Frame materiaal:
Kunststof
Wielhardheid:
82A
Lagerprecisie:
ABEC-5
Rem:
Ja

Recensies

Schrijf een recensie
Toon alle

SkatePro