Beschrijving
Het Globe Blazer Black F Out cruiser board is ideaal om door stedelijke drukte te navigeren en scherpe surfmanoeuvres uit te voeren. Het deck van dit cruiser board is uitgerust met een kicktail, die cruciaal is voor het uitvoeren van talloze technische manoeuvres.
Omdat het board volledig gemonteerd wordt geleverd met alle benodigde componenten, is dit complete board direct uit de doos klaar om te rijden.
- Deck gemaakt van 4-laags Canadees esdoorn, voor een uitstekende pop en opmerkelijke duurzaamheid
- De wielen zijn middelgroot met een diameter van 62 mm, waardoor ze veelzijdig zijn en geschikt voor verschillende rijstijlen
- 78A zachte wielen zorgen voor een comfortabele rit door trillingen van de weg te absorberen en bieden stevige grip voor krachtig pompen
Let op: Als je een compleet cruiser board koopt, zorg er dan altijd voor dat elk onderdeel goed vastzit voor je eerste sessie.
Specificaties
Deck materiaal:
Canadees esdoorn, 4-ply
Wielbasis:
13.75" (34.9cm)
Deck lengte:
26" (66cm)
Skateboard Wielkleur:
Variƫrend
Concave:
Mellow
Deck breedte:
7.25" (18.4cm)
Wieldiameter:
62mm
Extra materialen:
Upcycled coconut husk
Deck specificaties:
Kicktail
Wielhardheid:
78A
Wielmateriaal:
PU gegoten
Griptape:
Pre-gripped
Riding Stijl:
Cruise